تخفیف باورنکردنی دوره فوق پیشرفته جامع برنامه نویسی (Progressive Web Apps (PWA

 

دوره آموزش فوق پیشرفته Progressive Web Apps(PWA)

امروزه با پیشرفت تکنولوژی های نرم افزاری، شاهد ظهور نسل جدیدی از برنامه های کاربردی هستیم. این نسل جدید که به تازگی در کشورهای در حال توسعه از جمله ایران معرفی شده است به سرعت در حال پیشرفت می باشد. تفاوت مهم نسل جدید برنامه های کاربردی با نسل های پیشین در این است که این برنامه ها بر پایه یک زبان برنامه نویسی مشخص بنا نشده اند و بلکه متشکل از چندین زبان برنامه نویسی هستند که به طرز شگفت انگیزی با یکدیگر در جهت ساخت یک اپلیکیشن خاص همگام شده اند. برای مثال برنامه اینستاگرام را در نظر بگیرید. این برنامه تلفیقی از طراحی صفحات وب رسپانسیو، UI/UX و برنامه نویسی اندروید یا IOS میباشد که به گونه ای با هم همگام شده اند که کاربر نمی تواند مرز مشخصی بین این سه عضو را تشخیص و ترسیم نماید. کلید طراحی و توسعه ی این نسل جدید از اپلیکیشن  ها، نسل سوم طراحی صفحات وب و همگام سازی با پلتفرم های مادر در گجت های مرسوم است. از آنجا که اخیرا بسیاری از شرکت های برنامه نویسی در ایران اقدام به جذب نیروی متخصص در این زمینه نموده اند، موسسه نت کالج برتر به عنوان آموزشگاه پیشرو در این زمینه اقدام به برگزاری اولین دوره آموزشی  UI/Ux + FB  در استان البرز به صورت کاملا کاربردی و تخصیصی نموده است. نکته بسیار مهم درباره این دوره آموزشی این است که در آن، تمامی سرفصل های مهم که در شاخص های جذب نیرو در شرکت های مطرح برنامه نویسی در ایران وجود دارد آموزش داده خواهد شد و در پایان یک وب سایت رسپانسیو همگام شده با اندروید و IOS همانند شبکه های اجتماعی توییتر و اینستاگرام  طراحی می شود تا ضمن آموزش بتواند به عنوان یک نمونه کاری بسیار مهم در جذب برنامه نویسان به آنها ارایه شود.

اگر بخواهیم خیلی ساده و روان توضیح دهیم  برای راه اندازی یک وب سایت ایده آل به سه شخص (یا تیم) توسعه دهنده نیاز داریم. طراح رابط کاربری و تجربه کاربری وبسایت , توسعه دهنده فرانت اند و توسعه دهنده بک اند.

طراح رابط کاربری و تجربه کاربری(UI/UX Designer) : شخص و یا اشخاصی که با طراحی ظاهر وبسایت با در نظر گرفتن اصولی خاص، راحتی کاربر و تعامل با وبسایت را آسان تر می کنند را طراح رابط کاربری و تجربه کاربری می گویند .

توسعه دهنده فرانت اند (front-end developer) : به تعریف خیلی ساده توسعه دهندگان فرانت اند قسمت کاربری یا همان کلاینت را در دست دارند و هر آن چیزی که شما از یک صفحه وبسایت می بینید حاصل زحمات طراح و توسعه دهنده فرانت اند است و هرچیزی را که نمیبینید (کد ها و پیکربندی و کار هایی که برای سرور انجام می شود) کار بک اند کار است .

توسعه دهنده بک اند (back-end developer): توسعه دهندگان بک اند سمت سرور سایت را در دست گرفته و آن را راه اندازی می کنند و اغلب با زبان هایی نظیر  php , asp.net , python , Ruby , Node.js کار می کنند.

 

این دوره آموزشی به گونه ای تدوین شده است که دانشجویان در آن با بروزترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های طراحی صفحات وب رسپانسیو آشنا شده و در پایان قادر به طراحی وب سایت های عملیاتی فوق پیشرفته خواهند بود.  سرفصل های این دوره به شرح زیر می باشد.

 

تعداد ساعت : 60 (فوق پیشرفته)

 

دانلود سرفصلها

 

برای دیدن سرفصلهای دوره مقدماتی تا پیشرفته می توانید به اینجا مراجعه کنید


   قوانین ثبت نام را مطالعه کرده اید؟

تماس با ما

آدرس: چهارراه هفت تیر به سمت میدان توحید، جنب خیابان سیزده آبان، ساختمان میلاد، طبقه دوم

تلفن تماس: 02632207952
تلفن تماس: 02632239460
شماره موبایل: 09355455050

________________________________________