تعهدات ما

 

1- تدریس دوره، طبق سیلابس قید شده در سایت و یا طبق سیلابس تعریف شده برای دوره از سوی سازمان مربوطه خواهد بود. برای نمونه، دوره های MCSE که مربوط به مایکروسافت می باشد، طبق سیلابس تعریف شده از سوی مایکروسافت و دقیقا مطابق با میزان ساعت تعریف شده برای دوره، در نت کالج برگزار می شود.

 

 
2-عدم رضایت دانشجو برابر با استرداد مبلغ. این بدان معنی است که اگر استاد طبق سیلابس قید شده  و یا موسسه طبق زمانبندی قید شده برای دوره عمل نکرد، دانشجو می تواند تقاضای استرداد مبلغ نماید.
 
3-اگر دانشجو در هر جلسه، طبق پروژه ها و یا تمارینی که استاد مربوطه تعیین کرده، عمل نماید و در واقع تمرین های مستمر و رفع اشکال های مرتبط با تمارین را انجام دهد، با دانش کسب کرده به راحتی می تواند در موسسه های مختلف برای اشتغال جذب شود.
 
4- نت کالج دانشجویان قوی را که از عهده تمارین قید شده در کلاس برآیند و از تلاش، کوشش کافی و تعهد کاری خوبی برخوردار باشند،  جهت اشتغال در موسسه های مختلف معرفی می نماید.
 
5- نت کالج حتی القدور سعی می نماید اشکالات مختلف دانشجو را در پروژه های مختلف برطرف نماید.
 
6- نت کالج برای هر دوره ای که تشکیل می دهد، یک گروه اجتماعی در فضای مجازی ایجاد می کند که متشکل از دانشجویان همان دوره به علاوه خود استاد دوره خواهد بود. در این گروه همه دانشجویان سعی می کنند مشکلات به وجود آمده در تمارین و  پروژه های مختلف را رفع اشکال نمایند. این در حالی است که نه تنها استاد مربوطه، باید بر راه حل های مربوطه نظارت نماید، بلکه در نهایت باید پاسخگوی اشکال به وجود آمده برای دانشجویان  باشد. 

تماس با ما

آدرس: کرج،بلوار بلال،نرسیده به چهارراه هفت تیر،جنب بانک توسعه،ساختمان میلاد،طبقه دوم

تلفن های تماس: 02632400766 - 02632207952
شماره موبایل: 09355456565
شماره موبایل: 09355455050