آئین نامه تخفیف های ویژه برای ثبت نام دوره ها

تخفیف برای ثبت نام چند نفر همزمان (ثبت نام گروهی)

این تخفیف برای تشویق جهت ثبت نام گروهی در نظر گرفته می شود.

نرخ تخفیف: ۳ تا ۵ نفر  ۱۵% ، ۶ تا ۹ نفر ۲۰% و بیش از ۹ نفر ۳۰%

شرایط استفاده: اگر متقاضی مشمول شرایط تخفیف ، قصد تغییر کلاس یا دوره و انتقال به دوره یا کلاس دیگری را داشته باشد در صورت خارج شدن تعداد افراد گروه از حدنصاب ، تخفیف گروهی همراهان ایشان با توجه به تعداد نفرات باقیمانده کمتر می گردد و تخفیف خود متقاضی نیز صفر شده و ادامه ی کار طبق روال عادی انصراف یا جا به جایی انجام می شود .

 

تخفیف های دوره ای و مناسبتی:

این نوع تخفیف در بازه های زمانی مشخص و معین مانند تخفیف عید تا عید و … طبق سیاستهای موسسه اعلام می شود.

نرخ تخفیف: متغیر و متناسب با سیاستهای موسسه در برهه های زمانی مختلف و شرایط اعلام شده

شرایط استفاده:

۱- نکته مهم این است که این نوع تخفیف یک سیاست تشویقی به تشخیص موسسه بوده و به هیچ وجه قبل و بعد از بازه زمانی اعلام شده ارائه نخواهد شد.

۲- ملاک استفاده از شرایط این تخفیف زمان ثبت نام متقاضی در بازه زمانی اعلام شده می باشد نه زمان شروع دوره مذکور.

۳- در صورتی که پس از اتمام بازه ی زمانی این نوع تخفیفات ، دانشجو قصد تغییر و جابه جایی به کلاس دیگری را داشته باشد کلیه ی تخفیفات اعمال شده برای کلاس قبلی صفر شده و به کلاس جدید منتقل نخواهد گردید .

 

تخفیف برای فرهنگیان (معلمین و اساتید گرامی)

نرخ تخفیف: ۱۰%

شرایط استفاده: این تخفیف برای معلمین گرامی استخدام آموزش و پرورش در تمام سطوح و همچنین اساتید ارجمند دانشگاه ها بوده و با ارائه نامه رسمی و مُهر شده قابل استفاده میباشد.

 

تخفیف برای فرزندان فرهنگیان (معلمین و اساتید گرامی)

نرخ تخفیف: ۵%

شرایط استفاده: فرزندان معلمین گرامی استخدام آموزش و پرورش و اساتید ارجمند دانشگاه ها در تمام سطوح با ارائه نامه رسمی و مُهر شده می توانند از این تخفیف استفاده نمایند.

 

تخفیف برای ایثارگران و جانبازان گرامی:

نرخ تخفیف: ۱۰%
شرایط استفاده: این تخفیف برای ایثارگران و جانبازان گرامی می باشد.

 

 

تخفیف برای فرزندان محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران:

نرخ تخفیف: ۵%
شرایط استفاده: این تخفیف برای فرزندان محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران می باشد.

 

تخفیف دانشجویان محترم معرفی شده از طرف کمیته امداد و بهزیستی

نرخ تخفیف: ۲۰% تا سقف ۱۸۰ هزار تومان
شرایط استفاده: دانشجویان محترم تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، با ارائه مدرک معتبر از کمیته می توانند از این تخفیف استفاده نمایند.

 

نکات مهم

  • در تمامی موارد تخفیف ، در صورتی که ثبت نام دوره مورد نظر دانشجو شرایط تخفیف را داشته ولی به هر دلیلی مطرح نشده باشد ، آن تخفیف دیگر به دانشجو تعلق نخواهد گرفت. به عبارت بهتر ، درخواست استفاده از شرایط تخفیف باید از طرف خود دانشجو در زمان ثبت نام صورت پذیرد.
  • هیچکدام از این موارد تخفیف قابل تجمیع با یکدیگر و با بُن های نقدی نمی باشند ، لذا در صورتی که در دوره ای متقاضی شرایط استفاده از چندین نوع تخفیف را داشته باشد ، فقط یک مورد از تخفیف ها و بالاترین نرخ تخفیفی که از طرف متقاضی درخواست شده و حائز شرایط آن تشخیص داده شده است برای او ثبت و سایر موارد حذف خواهد شد.
  •  دانشجویان گرامی توجه داشته باشند که سیاست تشویقی تخفیف ، یک امتیاز اهدایی از طرف آموزشگاه به دانشجویانی است که طبق آئین نامه تخفیفات ، واجد شرایط آن باشند ، بنابراین دانشجویانی که واجد شرایط تخفیف نیستند (حتی اگر همکلاسی های ایشان واجد شرایط بوده و شامل تخفیف شده اند) به هیچ عنوان حق اعتراض نداشته و این مسئله الزامی را برای آموزشگاه جهت اعلام دلیل تخفیف یک دانشجو به دانشجوی دیگر ایجاد نمی کند.


   قوانین ثبت نام را مطالعه کرده اید؟

تماس با ما

آدرس: کرج،بلوار بلال،نرسیده به چهارراه هفت تیر،جنب بانک توسعه،ساختمان میلاد،طبقه دوم

تلفن های تماس: 02632207952
شماره موبایل: 09355456565
شماره موبایل: 09355455050

________________________________________