سوالات متداول

1- موسسه از چه اساتیدی برای تدریس استفاده می کند؟

یکی از تعهدات موسسه این است از اساتیدی که حداقل یکی از شرایط زیر را دارا باشند، برای تدریس استفاده می کند:
اولویت اول: داشتن مدارک بین المللی
اولویت دوم: داشتن سابقه کاری معتبر و شرکت در پروژه های معتبر مرتبط با دوره
اولویت سوم: داشتن سابقه تدریس در موسسه های معتبر
شایان ذکر است موسسه حتی المقدور، اساتیدی را انتخاب می کند که همه شرایط نامبرده را داشته باشند.
 
 2- مدرک دوره ها به چه صورت است؟
 
نت کالج همانند بقیه موسسه ها، مدرکی معتبر از سوی خود موسسه صادر می کند. این بدان معنی است که مدرک دوره همانند بقیه موسسه ها، داخلی بوده اما در همه مراکز شغلی معتبر می باشد. بنابراین دانشجو می تواند با استفاده از دانشی که با شرکت در دوره بدست می آورد، به راحتی برای اخذ مدارک بین المللی در کشورهای همسایه اقدام نماید. گرچه نت کالج می تواند با دریافت هزینه جداگانه، برای هر نوع مدرک درخواستی از سوی شما اقدام نماید. 
 
3- داشتن مدارک بین المللی دوره ها تا چه حد ضروری است؟
 
بر خلاف برخی موسسه ها که تبلیغ شایانی برای دریافت مدارک بین المللی می کنند، نت کالج سعی می کند دانشجو را در مسیری درست و با کمترین هزینه هدایت کند. در واقع نت کالج می گوید دانشجویی نیاز به دریافت مدارک بین المللی دارد که یا بخواهد در موسسه های مختلف تدریس کند و یا بخواهد با اخذ مدارک بین المللی برای اشتغال در کشورهای دیگر اقدام نماید. در غیر این صورت، اولویت اکثریت شرکت ها، برای انتخاب کارمندهایشان، دانش شما بوده و نه مدارک بین المللی!
 
4- دوره های میکروتیک بر روی روتر آموزش داده می شود و یا بر روی شبیه سازها؟
 
در این دوره ها، آموزش بر روی روترهای RB951ui انجام می شود و نه شبیه سازها...
 
5- آموزش دوره های سیسکو بر روی روتر ها و سوئیچ های واقعی انجام می شود و یا  در نرم افزارهای cisco packet tracer و GNS3؟
 
در دوره های سیسکو آموزش بر روی روترهای 2611 و سوئیچ های 3550 انجام می شود.
نه تنها آموزش بر روی دستگاه های واقعی انجام می شود، بلکه دو نرم افزار نامبرده نیز در دوره به کار برده می شود تا دانشجو به راحتی بتواند در هر مکانی، تست های خود را در شبیه سازها انجام دهد.
 
6- کانفیگ سیستم ها به چه صورت است؟
 
همه سیستم ها با کانفیگ یکسان و عالی تهیه شده اند تا دانشجو بتواند به راحتی با آن ها کار کند:
CPU core i5
Ram 8 GB
SSD 180 GB
hard disk 250 GB 
cache 6 MB
Monitor 19 inch LCD
 
HP Server L380
CPU 12 core
RAM 64 GB
HDD 4*15k
 
 
7- در فضای آموزشی، آموزش از چه طریقی انجام می شود؟
 
1- همه سیستم ها مجهز به کارت شبکه بوده و ارتباطات از طریق شبکه انجام می پذیرد. استاد مربوطه، desktop خودش را برای همه به اشتراک می گذارد. هر یک از دانشجویان، desktop سیستم استاد را  بر روی مانیتور خودش مشاهده می کند. همچنین در پایان جلسه، استاد موظف است فایل های آموزشی هر جلسه را به همراه نرم افزار مربوطه به اشتراک بگذارد و دانشجو فایل ها را از روی سیستم خودش، بر روی flash کپی کند.
 
2- در دوره های مجازی سازی و مایکروسافت، دانشجویان از طریق اتصال به سرور، از 12 هسته CPU و 64 گیگابایت RAM بهره می گیرند.
 
8- چرا نت کالج برتر را انتخاب کنیم؟
 
  • عمده ترین تفاوت این مرکز با بقیه مراکز این است که این مرکز فقط مخصوص دانشجویان و بزرگسالان بوده و به صورت تخصصی و پروژه محور روی فیلدهای خاص کار می کند. سیلابس دوره ها ویژه بازار کار تنظیم شده است که دانشجویان با تعداد ساعت متناسب با سیلابس، به راحتی و به سرعت به هدفشان نزدیک می شوند.
  • تفاوت تخصصی بودن مرکز در این است که موسسه باید برای پیشبرد اهدافش، از بهترین اساتید برای دوره ها استفاده کند و تمام تلاش خود را در بهبود روند آموزشی در رشته های نامبرده انجام دهد.
  • از طرفی شهریه های پایین آن (بیش از 50 درصد تخفیف) و شرایط قسط بندی آن که فقط برای کمک به رفاه حال دانشجویان عزیز می باشد، از دیگر مزایای نت کالج است.
  • همچنین این مرکز برای اطمینان خاطر دانشجویان عزیز از تخصص و حرفه اساتید مرکز، کارگاه ها و دوره های رایگان را برگزار می کند تا خود دانشجو برای ثبت نام در دوره ها تصمیم بگیرد. یعنی تبلیغ به صورت عملی و نه فقط شفاهی!
 
 

تماس با ما

آدرس: چهارراه هفت تیر به سمت میدان توحید، جنب خیابان سیزده آبان، ساختمان میلاد، طبقه دوم

تلفن تماس: 02632207952
تلفن تماس: 02632239460
شماره موبایل: 09355455050

________________________________________