قوانین ثبت نام

1. داوطلبان باید توجه داشته باشند که دقیقا بر اساس اطلاعات وارد شده در فرم ثبت نام، اسامی آن ها در کلاس ها ثبت خواهد شد. لذا خواهشمند است که نسبت به تکمیل فرم نهایت دقت را مبذول فرمایید.

2. داوطلبان باید با توجه به موارد ارائه شده در فرم اطلاعیه، شهریه خود را به طور دقیق محاسبه و واریز نمایند. بدیهی است مسئولیت هرگونه اشتباه به عهده دانشجو خواهد بود.

3. تأکید می شود که به هنگام ثبت نام، در تعیین دوره موردنظر و ساعت آن دقت لازم را داشته باشید. در غیر اینصورت موسسه از تغییر دوره یا تعویض آن معذور می باشد.

4. تشکیل دوره ها در هر دوره منوط به احراز حد نصاب لازم تشکیل کلاس ها می باشد.

5. در دوره هایی که جهت آموزش نیاز به رایانه می باشد به ازای هر دو دانشجو یک رایانه در نظر گرفته شده است.

6. دانشجویان مسئول حفظ و نگهداری تجهیزاتی هستند که در کلاس در اختیارشان قرار می گیرد و در صورت ایجاد هرگونه خسارت، ملزم و متعهد به جبران آن می باشند.

7. به دلیل تنوع ساعات و دروس، دانشجو موظف است در طول مدت آموزشی در کلاس ها حضور یابد و عدم حضور وی مانع تشکیل کلاس نخواهد شد.

8. حداکثر زمان غیبت موجه در هر درس، یک دهم جلسات آن درس می باشد، در غیراینصورت دانشجو از شرکت در آزمون پایان دوره و صدور گواهی دوره محروم خواهد شد.

9. در صورتی که دانشجو باعث بر هم زدن نظم کلاس و یا مؤسسه شود، مؤسسه می تواند هزینه دوره را طبق تعداد ساعات گذرانده شده محاسبه و از هزینه پرداخت شده کسر نماید و وی را از ادامه دوره محروم کند.

10. در زمان بروز حوادث غیرمترقبه و پیش بینی نشده و بروز اشکالاتی که ادامه و انجام کار را به هر دلیل غیرممکن سازد، تعهدات طرفین "کان لم یکن" تلقی و هیچ ادعایی به یکدیگر نخواهند داشت.

11.کلاس مجهز به دوربین مداربسته است و هرگونه عکسبرداری از کلاس ها بلامانع است.

12. انصراف و انتقال قبل از اعلام شروع قطعی کلاس: استرداد 65% کل شهریه

13. انصراف و انتقال پس از اعلام شروع قطعی کلاس: عدم استرداد کل شهریه

14. در صورت عدم تشکیل کلاس، مبلغ پرداخت شده به صورت چک یا نقدی بر اساس ضوابط موسسه و حداقل یک هفته بعد از اعلام عدم تشکیل کلاس، قابل پرداخت می باشد.

15.زمان شروع اعلام شده در تقویم آموزشی بر اساس پیش بینی اعلام می گردد و اگر کلاسی زودتر از تاریخ ذکر شده در تقویم به حدنصاب برسد مجتمع آن را قبل از موعد مقرر شروع نموده و طبیعتا اگر تا موعد مقرر به حدنصاب نرسد شروع آن به تعویق می افتد.

16.در صورت به حدنصاب نرسیدن کلاسها و آغاز کلاس با 6 نفر و یا کمتر از آن، ساعت کلاس 2/3 یک ساعت کلاس عمومی خواهد بود.

17.دانشجویانی که طبق موعد مقرر تسویه به موسسه مراجعه نمی کنند، مبلغ پیش ثبت نام به عنوان جریمه لحاظ خواهد شد که این مبلغ قابل استرداد نمی باشد.

18.تأخیر در پرداخت قسط، روزانه 3% به مبلغ قسط افزوده خواهد شد.

 

تماس با ما

آدرس: کرج،بلوار بلال،نرسیده به چهارراه هفت تیر،جنب بانک توسعه،ساختمان میلاد،طبقه دوم

تلفن های تماس: 02632207952
شماره موبایل: 09355456565
شماره موبایل: 09355455050

________________________________________