قوانین ثبت نام

1.دانشجویان محترم باید توجه داشته باشند که دقیقاً بر اساس اطلاعات اعلام شده توسط دانشجو، اسامی آن ها در سیستم ثبت خواهد شد. لذا باید در تایید و امضای فرم ثبت نام خود دقت لازم را مبذول گردد. در صورتی که به دلیل اشتباه دانشجو اطلاعات ارائه شده غلط باشد، جهت اصلاح گواهینامه مبلغ 300000 ریال دریافت خواهد شد. 


2.دانشجویان موظفند از صحت شماره های تماس خود در برگه ثبت نام اطمینان حاصل نموده و اگر به هر دلیلی شماره های آن ها تغییر یافت در اسرع وقت به واحد ثبت نام اطلاع دهند زیرا در صورت مخدوش بودن شماره تماس و عدم امکان تماس از سوی مؤسسه، مسئولیت عواقب آن به عهده دانشجو بوده و مؤسسه هیچگونه مسئولیتی را عهده دار نمی باشد. لازم به ذکر است که کلیه اطلاع رسانی ها نظیر شروع کلاس، جابجایی و لغو کلاسها به یکی از روشهای پیامک، ایمیل، کانال تلگرام صورت می پذیرد.


3.زمان های شروع اعلام شده در تقویم آموزشی بر اساس پیش بینی اعلام می گردد و اگر کلاسی زودتر از تاریخ ذکر شده در تقویم به حد نصاب برسد مؤسسه آن را قبل از موعد مقرر شروع نموده و طبیعتاً اگر تا موعد مقرر به حد نصاب نرسد شروع آن به تعویق می افتد.


4.در دوره هایی که جهت آموزش نیاز به رایانه می باشد، به ازای هر دو دانشجو یک رایانه در نظر گرفته شده است.


5. داوطلبان مسئول حفظ و نگهداری تجهیزاتی هستند که در کلاس و یا دیگر اماکن مؤسسه در اختیارشان قرار می گیرد و در صورت هر گونه خسارت ملزم و متعهد به جبران آن هستند.


6. هرگونه فعالیت جانبی مرتبط یا غیر مرتبط با دوره آموزشی نظیر برگزاری کلاس خصوصی، تور، بازدید، فعالیتهای فوق برنامه و خرید و فروش و هرگونه معامله و غیره مرتبط با مدرس دوره و سایر دانشپذیران کلاس مربوطه و همکاران مجموعه با هماهنگی دپارتمان مربوطه و اخذ تاییدیه کتبی از مؤسسه مورد تایید می باشد و هرگونه تعامل مالی و انجام فعالیتهای آموزشی و غیره مربوط به مؤسسه، منوط به اخذ رسید معتبر می باشد. . درغیر اینصورت مؤسسه مسئولیتی در خصوص عواقب ناشی از آن نخواهد داشت.


7. دانشجویان ملزم به ارائه مدارک از قبیل یک قطعه عکس، کپی کارت ملی و یک کپی از صفحه اول شناسنامه در زمان ثبت نام می باشند که به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد. اگر به هر دلیلی هریک از این مدارک تحویل واحد ثبت نام نگردد، مؤسسه هیچگونه مسئولیتی در قبال صدور مدرک دانشجو ندارد. دانشجویان می بایست رسید مالی ثبت نام خود را تا پایان دوره و اخذ مدرک نگهداری نمایند. 


8. حداکثر زمان غیبت در هر درس 3/1 می باشد، در غیر اینصورت دانشجو از شرکت در آزمون پایان دوره محروم و گواهینامه پایان دوره برای نامبرده صادر نخواهد شد. 


9. آزمون مجدد در هر دوره تنها در صورت موجه بودن غیبت در جلسه آزمون برگزار می گردد و هزینه آن مبلغ 750000 ریال می باشد. 


10. به دانشجویان عزیز تاکید می شود که هنگام ثبت نام، در تعیین دوره مورد نظر و ساعات کلاس ها دقت لازم را مبذول دارند، در غیر اینصورت جابه جایی دانشجو از یک دوره به دوره دیگربه هر دلیل تنها با موافقت مدیر مؤسسه امکان پذیر می باشد.
تبصره: قوانین مربوط به جابه جایی دوره فقط برای یکبار تنها با موافقت مدیر مؤسسه امکان پذیر می باشد و در صورت تمایل به جابه جایی برای دفعات دوم به بعد هر مرحله جابه جایی با کسر 10% از شهریه مصوب دوره مبداء قابل انجام می باشد. 


11. در صورت به حد نصاب نرسیدن کلاس ها و آغاز کلاس با 5 نفر و یا کمتر از آن، دوره بصورت نیمه خصوصی با مدت زمان 3/2 ساعت کلاس عمومی برگزار خواهد شد.


12. با توجه به قوانین جدید چک، لازم است درصورت نیاز به استرداد چک مراتب حداقل 4 روز قبل از سررسید چک کتبا به مؤسسه اعلام گردد. 


13.چنانچه دانشجو پس از ثبت نام قصد انصراف از دوره را داشته باشد شامل قوانین زیر خواهد شد: 
 دوره های پکیج به هیچوجه امکان انصراف و جابجایی ندارند.
 انصراف پس از ارسال پیامک تسویه یا شروع دوره : عدم استرداد شهریه 
 انصراف قبل از ارسال پیامک تسویه : استرداد 65% شهریه
تبصره: در صورت انصراف دانشجو، مبالغ متعلقه به صورت چک و یا نقدی برابر ضوابط مؤسسه حداکثر یک ماه پس از انصراف قابل پرداخت می باشد. 
تبصره: هرگونه انصراف و جابجایی بصورت کتبی با حضور دانشجو معتبر خواهد بود. اعلام شفاهی و تماسهای تلفنی به هیچ وجه مورد تایید نمی باشند.
تبصره: مبلغ انصراف فقط به شخص دانشجو و تنها با ارائه کارت ملی عودت خواهد شد. 
تبصره: پس از جابجایی دوره اگر دانشجو قبل از شروع دوره مقصد تقاضای انصراف نماید قوانین انصراف با توجه به شرایط دوره مبدا لحاظ خواهد شد.


14.کلاس ها مجهز به دوربین مداربسته است و حق هرگونه استفاده از تصاویر ضبط شده برای مؤسسه محفوظ می باشد.

15.دانشجویانی که طبق موعد مقرر تسویه به موسسه مراجعه نمی کنند، مبلغ پیش ثبت نام به عنوان جریمه لحاظ خواهد شد که این مبلغ قابل استرداد نمی باشد.

16.تأخیر در پرداخت قسط، روزانه 3% به مبلغ قسط افزوده خواهد شد.

تماس با ما

آدرس: چهارراه هفت تیر به سمت میدان توحید، جنب خیابان سیزده آبان، ساختمان میلاد، طبقه دوم

تلفن تماس: 02632207952
تلفن تماس: 02632239460
شماره موبایل: 09355455050

________________________________________